Lot 5547
Online Only Interiors & Decorative Art | 19 October 2020
Een notenhouten hoge oorfauteuil

19e/20e eeuw

Bekleed met geruite stof

H 102 cm

Herkomst: Privécollectie, Amsterdam

€ 200,00
€ 300,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180