Lot 5548
Online Only Interiors & Decorative Art | 19 October 2020
Een paar Yves Halard fauteuils

20e eeuw

Bekleed met slangenprint. Gemerkt op de zitting.

133 cm x 65 cm x 70 cm

Herkomst: Privécollectie, Amsterdam

De armleuningen van één fauteuil versleten

€ 600,00
€ 900,00

Startbod: € 500