Lot 123
Hollandse School (19de eeuw)

Polder met visser in bootje in de rietkraag

draagt naam 'Joh. Hilverdink' (linksonder)

olieverf op papier, geplakt op paneel, zonder lijst, 31,5x44 cm

€ 200,00
€ 300,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100