Lot 121
Anthony van der Helden (1835-1902)

Landschap te Baarn

gesigneerd 'Avd Helden fc' (linksonder)

olieverf op paneel, 50x33 cm (met lijst: 66x61 cm)

€ 300,00
€ 500,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160