Lot 120
Hermanus Jan Hendrik Rijkelijkhuizen (1813-1883)

Romantisch landschap

gesigneerd 'JRijkelijkhuizen' (linksonder)

olieverf op paneel, 47x38 cm (met lijst: 63x54 cm)

€ 300,00
€ 500,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180