Lot 118
Theodoor Soeterik (1810-1883)

Avondlandschap met figuren

gesigneerd 'Th Soeterik' (linksonder)

olieverf op paneel, 28x36 cm (met lijst: 41x49 cm)

€ 400,00
€ 600,00
€ 350,00

Hamerprijs: € 350