Lot 115
Henk van Leeuwen (1890-1972)

Bij de Lekpoort in Vianen

gesigneerd 'Hv. Leeuwen.' (linksonder)

olieverf op doek, 38x34 cm (met lijst: 54x49 cm)

€ 200,00
€ 300,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260