Lot 1636
Online Only Silver, Jewellery & Watches | 23 November 2020
Een theepot in 17 begin 18e eeuwse stijl

Rijkelijk bewerkt met godrons, schelpen en het deksel bekroond door een zeemeermin, de tuit met vogelbek en een bewerkte voluutvormige greep. Met Amsterdamse pseudokeuren, mogelijk Noord Nederland, eind 19e eeuw.

€ 200,00
€ 400,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300