Lot 2549
Online Only Interiors & Decorative Art | 19 October 2020
Twee japanse Satsuma vazen, Dame met hondje

Ca. 1900-20, Japan

Een paar vazen met gespiegeld decor van een vrouw die haar hond uitlaat. Op onderzijde gemerkt.

H 31 cm

Het verguldsel sleets op sommige plekken (m.n. langs de bovenrand). Verder in goede conditie, geen schilfers of andere beschadigingen en geen restauratie.

€ 100,00
€ 200,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80