Lot 347
Leonard de Koningh II (1810-1887) (8x)

Diverse portretten (8x)

waarvan sommige gesigneerd, gedateerd en geannoteerd

3x litho, 3x potlood op papier, 2x aquarel, los, zonder lijst, diverse afm van circa 20x16 cm tot 31x23 cm

Conditie: matig

€ 500,00
€ 700,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300