Lot 541
Old Masters, Nineteenth Century & Early Modern Art Online | 19 december
Leonard de Koningh (1810-1887)

Kaartspelers bij een herberg / Cardplayers in front of the tavern

gesigneerd 'L de Koningh' (linksonder)

olieverf op paneel, 44,5x59,5 cm (met lijst 70x83 cm)

Herkomst: -Uit de collectie van familie van de schilder.

Conditie: Goed, iets oppervlaktevuil.

€ 1.000,00
€ 1.500,00

Startbod: € 1.000