Lot 2548
Online Only Interiors & Decorative Art | 19 October 2020
Japoans Satsuma aardewerk beeld van een man op een rots met draak

Ca. 1900, Japan

Groot Satsuma aardewerk beeld van een wijsgeer op een wolk met een draak. Niet gemerkt.

H 35 cm

Goede conditie, geen beschadigingen of restauratie geconstateerd. Slijtage van het verguldsel.

€ 150,00
€ 250,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140