Lot 2547
Online Only Interiors & Decorative Art | 19 October 2020
Beeld van een Chinese wijsgeer, sancai aardewerk

Ca. 1900, China

Groot beeld van een Chinese wijsgeer, keramiek (steengoed) met gekleurd sancai glazuur en gemerkt op de onderzijde.

H 43 cm

Enkele defecten, restauratie langs voorkant hoofddeksel en enkele barstjes (zie foto's).

€ 200,00
€ 300,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160