Lot 2544
Online Only Interiors & Decorative Art | 19 October 2020
Twee Chinees porseleinen steelvaasjes met blauw wit draken- en wolkendecor

19e eeuw, China

Een gelijk paar puntvaasjes (steelvaasjes) met draken gedecoreerd. Op de onderzijde gemerkt met een karaktermerk.

H 20.5 cm

Een vaasje met schilfer langs voetrand, verder helemaal gaaf, geen andere schilfers, geen haarlijnen en geen restauratie.

€ 150,00
€ 250,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260