Lot 344
Charles Eyck (1897-1983)

'Isidoor van de Boeren'

gemonogrammeerd en gedateerd '1933.' (rechtsonder), geannoteerd 'Zij schreit van de angst die als een beklemming op haar ligt' (onder)

potlood en Oost-Indische inkt op papier, 24x17 cm (met lijst: 28x21 cm)

De tekening is gemaakt voor het verhaal 'Isidoor van de Boeren', geschreven door Anton Coolen (1897-1961) en geplaatst in het tijdschrift De Gemeenschap, jaargang 9, 1933.

€ 200,00
€ 300,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100