Lot 2546
Online Only Interiors & Decorative Art | 19 October 2020
Een Chinees kangxi blauw-wit bordje

18e eeuw,China

Met gestileerde lotusbloemen en geschulpte rand. Niet gemerkt.

D 20.5 cm

Randschilfers maar geen haarlijnen of restauratie.

€ 150,00
€ 250,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140