Lot 2543
Online Only Interiors & Decorative Art | 19 October 2020
Een grote Chinees porselein famille rose schotel

19e eeuw, China

Fraai groot bord met decor van een draak en een phoenix (vogel). Niet gemerkt.

D 37 cm

Goede conditie, lichte randfritting maar geen haarlijnen en geen restauratie.

€ 200,00
€ 300,00
€ 475,00

Hamerprijs: € 475