Lot 331
Albertus Verhoesen (1806-1881)

Melktijd

gesigneerd en gedateerd 'A. Verhoesen / 1852' (linksonder)

olieverf op doek, 25x29,5 cm (met lijst: 34x39 cm)

Conditie: bedoekt, doordrukking van het spieraam, craquelé, verder goed

€ 500,00
€ 700,00
€ 500,00

Hamerprijs: € 500