Lot 182
Naar François Joseph Navez (19de eeuw)

Hagar in de woestijn

olieverf op doek, zonder lijst, 76x62 cm

Kopie naar François Joseph Navez (1787-1869), 'Hagar in de woestijn', 1819, olieverf op doek, 75,4x 61,5 cm, Amsterdam Museum, inv. nr. SA 2988.

Conditie: craquelé, oppervlaktevuil, vuilvernis, scheuren, restauraties

€ 400,00
€ 600,00
€ 350,00

Hamerprijs: € 350