Lot 206
Kees Verwey (1900-1995)

Bloemstilleven

gesigneerd 'Kees Verwey' (linksonder)

aquarel en pastel op papier, 47x34 cm (met lijst: 69x55 cm)

€ 700,00
€ 1.000,00
€ 800,00

Hamerprijs: € 800