Lot 1629
Online Only: Silver, Jewellery & Watches | 4 - 28 maart 2021
24 diverse zilveren miniaturen, 20e eeuw

Bestaande uit een grote straatlantaarn, een clown met trommel (deels koper), een grammofoon, een pottenkijker, een koets met tweespan, een camera op standaard, een trapleer met emmer, een tafel en stel, telefoon, een fiets met fietspomp, een skiër, vissersboot, een slag, een ijskar, een grote duiventil, een schilder met ezel, een zeilboot , ophaalbrug, man met bierton op kar en een glijbaan met figuren. Deels Italië 800/1000 en 835/1000.

€ 500,00
€ 700,00

Startbod: € 500