Lot 231
Evert Moll (1878-1955)

Zonnig haventje

gesigneerd 'Evert Moll' (rechtsonder)

olieverf op doek, zonder lijst, 41x60 cm

Conditie: oppervlaktevuil, doek vergeeld, craquelé,

€ 300,00
€ 500,00
€ 280,00

Hamerprijs: € 280