Lot 230
Evert Moll (1878-1955)

Golven beukend tegen een pier

gesigneerd 'Evert Moll' (rechtsonder)

olieverf op doek, 39x51 cm (met lijst: 51x63 cm)

€ 300,00
€ 500,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400