Lot 352
Matthieu van Ginneken (1811-1888)

Het kippenhok

gesigneerd en gedateerd 'MV. Ginneken / 1878' (linksonder)

olieverf op paneel, 25x31 cm (met lijst: 44x49 cm)

€ 300,00
€ 500,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200