Lot 122
Louis van Soest (1867-1948)

Boslandschap

gesigneerd 'Louis. W.v. Soest.' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 17,5x25,5 cm (met lijst: 33x41 cm)

€ 100,00
€ 150,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50