Lot 223
Hollandse School (19de eeuw)

De haven van Hoorn

olieverf op doek, 26,5x37 cm (met lijst: 39x49 cm)

Conditie: doek vergeeld, craquelé, verder goed

€ 150,00
€ 250,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100