Lot 124
Arthur Longley Vernon (Brits, actief 1871-1922)

Elegante dames wachten op het dok

gesigneerd en gedateerd 'A L Vernon 82' (linksonder)

olieverf op doek, 20x35 cm (met lijst: 32x47 cm)

Conditie: craquelé, verder goed

€ 300,00
€ 500,00
€ 450,00

Hamerprijs: € 450