Lot 224
Willem Gruyter Jr. (1817-1880)

Kustlandschap

gesigneerd 'Willem Gruyter jr' (rechtsonder)

aquarel, 11,5x17 cm (met lijst: 34x39 cm)

Conditie: papier vergeeld en gebobbeld, verder goed

€ 300,00
€ 400,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200