Lot 229
Evert Moll (1878-1955)

'Boot van de Batavierlijn, Boompjes Rotterdam'

gesigneerd 'Evert Moll' (rechtsonder)

olieverf op doek geplakt op paneel, 11x14 cm (met lijst: 20x23 cm)

Provenance: Familie Naudin ten Cate.

Conditie: doek vergeeld, oppervlaktevuil, verder goed

€ 500,00
€ 700,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400