Lot 2540
Online Only Interiors & Decorative Art | 19 October 2020
Gemend kavel divers blauw wit Chinees porselein

18/20ste eeuw, China

Vier borden, een schoteltje en een kom, diverse decors. Sommigen met defecten.

Grootste: D 22.5 cm, de kleinste 13 cm

Enkele defecten (haarlijntjes en schilfers).

€ 150,00
€ 250,00

Startbod: € 120