Lot 2539
Online Only Interiors & Decorative Art | 19 October 2020
Gemend kavel divers Chinees porselein borden

18/19e eeuw, China

Vijf blauw wit gedecoreerde borden en een famille rose bord. De meeste met defecten.

De grootste: 29 cm, de kleinste 20.5 cm

Schilfers en haarlijnen.

€ 150,00
€ 250,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120