Lot 2538
Online Only Interiors & Decorative Art | 19 October 2020
Drie Chinees porslein blauw wit serviesdelen (2 grote ronde schotel en een kleinere ovale schotel)

18e eeuw, China

Twee grote ronde schotels, en een daarbij passende kleinere ovale schotel, floraal gedecoreerd. Niet gemerkt.

De grote ronde schotels: D 35 cm, de kleinere ovale schotel: L 27.5 cm, B 21.5 cm

Een van de ronde schotels met haarlijn. Verder in goede conditie, kleine randschilfers maar geen andere haarlijnen en geen restauratie.

€ 300,00
€ 500,00
€ 350,00

Hamerprijs: € 350