Lot 2537
Online Only Interiors & Decorative Art | 19 October 2020
Drie Chinees porseleinen borden, floraal decor

18e eeuw, China

Een imari bord (randschilfers), een blauw wit bord (haarlijntje) en een groter blauw wit bord (met krimpbarstje onder het glazuur; bakfout). Allen niet gemerkt.

D 27.5 en 22 cm

€ 100,00
€ 200,00

Startbod: € 80