Lot 2536
Online Only Interiors & Decorative Art | 19 October 2020
Twee Chinese blauw Kangxi borden floraal gedecoreerd

Vroeg 18e eeuw, China

Een paar borden, beide gemerkt op achterzijde met Artemisia blad.

D 24.5 cm

Kleine randschilfers. Geen haarlijnen of restauratie.

€ 150,00
€ 250,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200