Lot 2535
Online Only Interiors & Decorative Art | 19 October 2020
Een Chinees porselein famille rose kom

Ca. 1900, China

De buitenzijde gedecoreerd met bamboe en vlinders. De binnenzijde een kraanvogel. De randen met een meanderdecor in ijzerrood. Gemerkt met een zegelmerk op de onderzijde.

D 19.5 cm, H 8 cm

Gebruikssporen en slijtage (vnl. aan binnenzijde). Geen haarlijnen, schilfers of restauratie.

€ 100,00
€ 150,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260