Lot 2534
Online Only Interiors & Decorative Art | 19 October 2020
Een Chinees porselein famille rose kom met Mandarijnendecor

18e eeuw, China

Gedecoreerd met twee cartouches met een soortgelijke scene van een stel in een tuin met een bediende en kleinere cartouches met daarin florale decoraties op een rijk vergulde achtegrond.

D 24 cm, H 10.3 cm

Een haarlijn (verkleurd). Verder in goede conditie en geen restauraties.

€ 300,00
€ 500,00

Startbod: € 240