Lot 2533
Online Only Interiors & Decorative Art | 19 October 2020
Een Chinees Kraak porselein kommetje

17e eeuw, China

Een dun gevormd kommetje, blauw wit gedecoreerd. Niet gemerkt.

D 15 cm, H 5 cm

Een lange gebogen haarlijn. Randfritting. Geen restauratie.

€ 100,00
€ 200,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140