Lot 2532
Online Only Interiors & Decorative Art | 19 October 2020
Een grote famille rose schotel

18e eeuw, China

Een rond bord met bloeiende pioenen en Chrysanten. Niet gemerkt.

D 39 cm

Goede conditie; geen haarlijnen, wel enkele schilfers en slijtage. Geen restauratie.

€ 400,00
€ 600,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325