Lot 2531
Online Only Interiors & Decorative Art | 19 October 2020
Een grote blauw wit Chinees porseleinen kom

18e eeuw, China

Floraal gedecoreerd met panelen rondom. Niet gemerkt.

D 35.5 cm, H 16.5 cm

Twee haarlijnen en een daarvan met chip aan de rand (buitenzijde). Verder in goede conditie (gebruikssporen).

€ 500,00
€ 800,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400