Lot 2530
Online Only Interiors & Decorative Art | 19 October 2020
Een grote famille rose kom Mandarijnendecor

18e eeuw, China

Rond kom met buitenzijde gedecoreerde scenes met figuren, aaneen zijde een heer met een vogel in z'n hand. De andere zijde een dame met een kind die een kleinhuisdier in z'n handen heeft. De binnenzijde met een floraal motiefje in het midden. Niet gemerkt. De kom met meerdere haarlijnen (verkleurd) en enkele schilfers.

D 26 cm, H 11.8 cm

€ 300,00
€ 400,00

Startbod: € 240