Lot 2529
Online Only Interiors & Decorative Art | 19 October 2020
Een Blanc de Chine sculptuurtje staande dame

Ca. 19e eeuw (mogelijk vroeg 20ste eeuw), China

Staande Guyanjin, niet gemerkt. Fijn gemodelleerd in goede conditie. Enkele sporen van blauw onder het glazuur.

H 22.5 cm

Minieme schilfertjes. Geen restauratie of haarlijntjes.

€ 100,00
€ 150,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80