Lot 2542
Online Only Interiors & Decorative Art | 19 October 2020
Een Amsterdams bont kom met kersenplukkerdecor

18e eeuw, China/Nederland

Een porseleinen kom, zg. Amsterdams Bont, gemaakt in China en overgeschilderd in Nederland. Met aan een zijde een kersenplukker, een andere kant met een zittende paartje. Aan de binnenkant een bloemenmand.

D 15 cm, H 7 cm

Twee harlijntjes, en enige slijtage. Gene schilfers en geen restauratie.

€ 100,00
€ 150,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90