Lot 342
Hollandse School (19de eeuw) Kopie naar Eugène Joseph Verboeckhoven

Koeien bij een plas

draagt signatuur en datering 'Eug. Verboeckhoven 1841 [?]' (linksonder)

olieverf op doek, 103x136 cm (met lijst: 150x182 cm)

Conditie: bedoekt, goed

€ 2.000,00
€ 3.000,00

Startbod: € 1.500