Lot 368
Eddy Stevens (1965)

"De dubbele wens"

gesigneerd 'Stevens' (rechtsonder) en getiteld en gesigneerd (op het spieraam)

olieverf op doek, 55x115 cm (met lijst: 65x125 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, verder goed

€ 600,00
€ 800,00
€ 600,00

Hamerprijs: € 600