Lot 49
Old Master Paintings, Nineteenth Century & Early Modern Art | 15 December 2020
Henri Daniel Verbeeck (1817-1863)

Reizigers in een bergachtig landschap

gesigneerd en gedateerd 'Henri Verbeeck 1843' (rechtsonder)

olieverf op doek, 109x145 cm (met lijst: 130x170 cm)

Conditie: bedoekt, enkele kleine verkleurde retouches in de lucht en andere retouches, verder in goede staat

€ 2.500,00
€ 3.500,00