Lot 1542
Online Only Silver, Jewellery & Watches | 23 November 2020
Een drie-delig Mexicaans zilveren theeservies op blad

Bestaande uit een theepot, suikerpot en melkkan, Mexico, gemerkt JC. Laatste kwart 20e eeuw. 925/1000. Het ovale gladde blad ongemerkt. H ca 21 en 12,5 cm. Bruto gewicht resp ca 1004, 239, 182, totaal 1425 gram, blad ca 707 gram.

€ 500,00
€ 700,00
€ 850,00

Hamerprijs: € 850