Lot 191
J. van Delden (20ste eeuw)

Havenbedrijvigheid

gesigneerd 'J v Delden' (linksonder)

olieverf op doek, 60x100 cm (met lijst: 74x114 cm)

Conditie: Goed. Vernis iets vergeeld.

€ 80,00
€ 120,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160