Lot 221
Piet in 't Hout (1879-1965)

Vissersvrouwen met de vangst op de kade

gesigneerd 'Piet in 't Hout' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 15x20 cm (met lijst: 35x41 cm)

Conditie: vuilvernis, verder goed

€ 200,00
€ 300,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140