Lot 208
Piet van Wijngaerdt (1873-1964)

'Winter in Abcoude' / 'Hommage aan Pieter Breughel (1525-1569)'

gesigneerd en gedateerd 'Piet van Wijngaerdt/42' (linksonder); nogmaals gesigneerd, getiteld en gedateerd 'Febr. 1942' (aan de achterzijde)

olieverf op doek, 79x69 cm (met lijst: 93x83 cm)

Conditie: een herstelde scheur linksboven (in de kerktoren) en enig oppervlaktevuil

€ 300,00
€ 500,00
€ 800,00

Hamerprijs: € 800