Lot 534
Old Masters, Nineteenth Century & Early Modern Art Online | 19 december
Pieter Cornelis Dommersen (1834-1912)

Vissersboot aan de mediterrane kust

gesigneerd en gedateerd 'PC. D 1858.' (linksonder)

olieverf op doek, 55,5x82,5 cm (met lijst 68x95 cm)

Conditie: Bedoekt. UV licht vertoont retouches, met name in de lucht. Iets verfverlies rechtsonder. Ziet er op het oog goed uit.

€ 1.200,00
€ 1.800,00

Startbod: € 1.200